Nowo otwarta drukarnia na rynku, która powstała z myślą o osobach potrzebujących szybkiego wykonania zamówienia. Specjalizujemy się w wykonywaniu nadruków bezpośrednich czyli sitodruk na wszelkiego rodzaju tkaninach, w szczególności koszulkach. Jesteśmy zespołem młodych, zdolnych i ambitnych ludzi dla których zadowolenie klienta jest najważniejsze.

Nasze usługi kierujemy zarówno do agencji reklamowych, firm, marek odzieżowych a także osób kreatywnych chcących sprawdzić siebie w roli projektanta.

Współpracujemy z renomowaną szwalnią, która szyje z porządnej, polskiej tkaniny. Czas pracy szwalni jest uzależniony od nakładu, rodzaju kroju(w każdym razie nie trwa to dłużej 7 dni).

Posiadamy również na stanie koszulki reklamowe firm tj. PROMOSTARS, ADLER, Fruit Of The Loom. Jeżeli potrzebują Państwo innego rodzaju odzież oczywiście postaramy się sprostać zadaniu i sprowadzić w jak najkrótszym czasie.

Pracownicy w naszej firmie doskonale wiedzą jaki produkt będzie najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.

Indywidualne podejście do klienta to podstawa. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do soboty od 7 do 22. Wszystko po to by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nie boimy się żadnego wyzwania, skontaktuj się z nami i przekonaj się jak drukują absolwenci najlepszej szkoły poligraficznej w Polsce.

 

Dane kontaktowe

PAStex Drukarnia sitodrukowa

ikonki-adres   ul. Czarnoleska 14
04-540 Warszawa
ikonki-   biuro@pastex.pl 
ikonki-tel  506 506 503
ikonki-www  http://www.pastex.pl

Nadruki na koszulkach, nadruki na koszulki, sitodruk, nadruki na odzieży tanio,nadruki na odzieży warszawa,nadruki na koszulki warszawa,nadruki na koszulki tanio, nadruki folia flex tanio,flex tanio,sitodruk na koszulkach tanio, etykiety samoprzylepne warszawa, naklejki

 

Mapa dojazdowa

Znajdź nas

Today 7

Yesterday 11

Week 28

Month 198

All 14602

Currently are 2 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions